Mobilní telefony a vybavení pro každého

Mobilní telefon Aligator

Senioři to v dnešní době nemají zrovna jednoduché. Doba jde stále ryhcleji kupředu, pořád vzniká něco nového a oni chudáci to nestíhají pobírat.Když si vezmeme třeba počítače, tak to je pro spoustu seniorů naprosto cizí věc.

Když totiž oni byli mladí, tak to nebylo, tudíž se s tím nenaučili pracovat a teď, “na stará kolena“, už nejsou schopni se to naučit, jelikož už jim mozek až tak neslouží a navíc se toho i většina z nich bojí. Stejně tak je to s mobilínmi telefony, i když ty jsou podstatně snažší na užívaní a tak si na ně senioři pomalu zvykají. K tomu, aby se to seniorům ulehčilo, přišli výrobci s nápadem, že začnou vyrábět speciální mobilní telefony pro seniory.

Jednou takvou značkou je například i Aligator. Tyto mobilní telefony jsou skutečně speciální. Poznáme je již na první pohled, jelikož mají velkou klávesnici a dispkej, aby se mobil dobře držel, dobře se mačkali tlačítka a bylo dobře vidět na displej. Kromě volání a posílání sms zpráv zde nejsou asi ani žádné jiné funkce. Navíc zde však mají jedno speciální tlačítko, které když člověk zmáčkne, tak je vytočena záchanná služba, což je pro staré lidi určitě velmi užitečná věc.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mobily pro seniory a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.